Cięcie gałęzi nobilis

❌  OBOWIĄZKOWO OBEJRZYJ  WSZYSTKIE FILMY Z PRACY PRZED ZŁOŻENIEM APLIKACJI, ZNAJDUJĄ SIĘ NA DOLE STRONY ❌

10000 PLN

Średnie zarobki miesięczne netto  po odliczeniu mieszkania i podatków​

(9000 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne)

Dział rekrutacji:
Karina +48 600 657 620 (Hobro)
Edyta +48  660 575 888 (Hobro)
Monika +48 532 344 980 (Ry)
Marta +48 604 570 276 (Djursland)

Informacje

Pracownik produkcyjny - cięcie i wiązanie gałęzi

Rozpoczęcie pracy:

1 tura:  10 październik
2 tura:  17 październik
3 tura:  25 październik
4 tura:  1 listopad

Zakończenie prac:  1-10 grudnia (w zależności od daty przyjazdu)

Ilość wakatów: 50

Oczekujemy

Zakres obowiązków

Oferujemy

Stawki akordowe za przygotowanie 5,5 kg gałęzi

4,2 kr brutto  za zebranie, docięcie, zważenie, związanie i wyniesienie do drogi 5,5 kg stroiszu nobilis po ścięciu z wysięgnika

6,3 kr brutto za ścięcie tyczką z wysokości do 5 metrów, docięcie, zważenie,   związanie i wyniesienie 5,5 kg stroiszu nobilis

8 kr brutto za ścięcie tyczką z wysokości 5-8 metrów, docięcie, zważenie,   związanie  i wyniesienie 5,5 kg stroiszu nobilis

0,175 kr brutto za poprawnie założoną etykietę na paczkę gałęzi

+12,5 % pieniądze wakacyjne

Firmowe paliwo na dojazdy do pracy.

Opis projektu

Praca na plantacjach jodły szlachetnej, wysokość drzew od 2 do 10 metrów.

Praca odbywa się w okresie od połowy października, do początku grudnia. Przyjazdy są podzielone na 4 tury.  Potoczna nazwa “nobilis“ oznacza pracę związaną z obróbką gałęzi jodły szlachetnej. Gałęzie jodły są doskonałym materiałem na ozdoby świąteczne: stroiki, wieńce, girlandy.

Gałęzie jodły są cięte z drzew przy pomocy tyczek manualnych z nożami (cięcie z ziemi), bądź przy pomocy tyczek pneumatycznych (cięcie z wysięgnika, w przypadku drzew wysokich). W zależności od wieku drzewa i umiejscowienia na drzewie, rozróżniamy kilka jakości, na które sortowane są gałęzie.

Zdecydowana większość prac odbywa się w systemie akordowym. Oznacza to, że wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od wydajności pracownika. W ofercie znajdzie stawki akordowe. Główne rodzaje prac:

1 . Cięcie gałęzi z ziemi przy pomocy tyczek z nożami

Cięcie gałęzi, zbieranie gałęzi, sortowanie, a następnie ważenie i wiązanie w paczki tzw bundy po 5,5 kg.

Praca zespołowa: 2-3 osobowa lub indywidualna.

2 . Zbieranie  gałęzi z ziemi

Zbieranie gałęzi w lesie, które są ścięte z wyższych partii drzew przy pomocy wysięgnika, sortowanie, a następnie ważenie i wiązanie w paczki po 5,5 kg.

3. Cięcie gałęzi  sekatorem ręcznym

Rozliczane akordowo za sztukę gotowego produktu. Praca indywidualna. Cięcie sekatorem ręcznym gałęzi z drzew Nordman do 2m.

Ścięte gałęzie należy zważyć ( 500 g ) i związać gumką.

Projekt podzielony jest 5 regionów: Lindum, Djursland, Ry, Sindal, Willestrup.

Wszystkie te miejsca znajdują się w środkowej i północnej Jutlandii, dojazd z Polski drogą lądową, ok. 900 km

Oferta jest kierowana do osób szukających krótkiego wyjazdu sezonowego, jest możliwość powrotu co roku w tym samym okresie. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem innych prac po zakończeniu tego projektu to napisz do nas.

Dodatkowe informacje

Zakwaterowanie

Jeśli pracownik chce skorzystać z naszej bazy noclegowej, szczegóły zakwaterowania zostaną mu przekazane wraz z informacjami adresowymi pracy i umową.

Najczęściej zadawane pytania

Co zabrać ze sobą?

Ile trzeba zrobić paczek gałęzi przez miesiąc żeby zarobki netto po odliczeniu podatków i mieszkania były na poziomie 10000 PLN netto?

W zależności od jakości: kolor biały sznurka: 10-15, kolor fioletowy 25-30

Maksymalnie używamy 2 kolorów sznurka: najczęściej biały  i fioletowy, oznaczają one jakość materiału

W zależności od wielkości plantacji od 5 do 15

Tyczki z nożami oraz wagi, szczegóły możesz zobaczyć w filmie na dole strony.

Tak, jak najbardziej. Mężczyzna może ciąć gałęzie tyczką, a kobieta zbierać i ważyć.

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

Średnia zarobków netto nie uwzględnia kosztów związanych z wyżywieniem pracownika i dojazdem do pracy. Zarobki są tylko szacowane i uwarunkowane faktyczną ilością godzin przepracowanych oraz kwotą wolną od podatku.