Bukiety - praca na hali

 9500 PLN

Średnie zarobki miesięczne netto  po odliczeniu  podatków​ i mieszkania

(8500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne)

Dział rekrutacji:
Edyta +48  660 575 888 (Hobro)
Monika +48 532 344 980 (Ry)
Marta +48 604 570 276 (Djursland)

Informacje

Pracownik produkcyjny - wiązanie bukietów z gałęzi

Rozpoczęcie pracy:

1 tura:  25 październik
2 tura:  1 listopad

Zakończenie prac:  25 listopad -1 grudnia

Ilość wakatów: 10

Oczekujemy

Zakres obowiązków

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto  po odliczeniu mieszkania i podatków​: 9500 PLN

8500 podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Firmowe paliwo na dojazdy do pracy.

Dodatek paliwowy

200 kr tygodniowo na 1 auto (minimum 4 os w aucie)

Dodatkowe informacje

Zakwaterowanie

Jeśli pracownik chce skorzystać z naszej bazy noclegowej, szczegóły zakwaterowania zostaną mu przekazane wraz z informacjami adresowymi pracy i umową.

Najczęściej zadawane pytania

Co zabrać ze sobą?

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

Średnia zarobków netto nie uwzględnia kosztów związanych z wyżywieniem pracownika i dojazdem do pracy. Zarobki są tylko szacowane i uwarunkowane faktyczną ilością godzin przepracowanych oraz kwotą wolną od podatku.