Sortowanie sadzonek

 10000 PLN

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu  mieszkania i podatków​:

(9000 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne)

Dział rekrutacji:
Karina +48 600 657 620 (Hobro)
Edyta +48  660 575 888 (Hobro)
Monika +48 532 344 980 (Ry)
Marta +48 604 570 276 (Djursland)

Informacje

Pracownik szkółkarski - sortowanie sadzonek na hali

Rozpoczęcie pracy:
1 tura: połowa października
2 tura: początek listopada
3 tura: połowa grudnia

Zakończenie prac: koniec maja

Ilość wakatów: 15

Oczekujemy

Oferujemy

Zakres obowiązków

Dodatkowe informacje

Zakwaterowanie

Jeśli pracownik chce skorzystać z naszej bazy noclegowej, szczegóły zakwaterowania zostaną mu przekazane wraz z informacjami adresowymi pracy i umową.

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

Średnia zarobków netto nie uwzględnia kosztów związanych z wyżywieniem pracownika i dojazdem do pracy. Zarobki są tylko szacowane i uwarunkowane faktyczną ilością godzin przepracowanych oraz kwotą wolną od podatku.